Matrace Bambino

Neohodnoceno
881 Kč 1 259 Kč 1 245 Kč 1 770 Kč 1 595 Kč 2 120 Kč od 881 Kč
2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny 2 - 3 týdny Zvolte variantu
Rozměr
Potah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

z čeho se matrace skládá

Kvalitní dětská matrace sendvičového typu. Jádro je tvořeno kombinací PUR pěny (polyuretanová pěna) se střední vrstvou pojeného lehčeného polyuretanu (RE pěna), který matraci výrazně zpevňuje a zvyšuje její tvrdost.

Matrace odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let. Standardní potah MIRABELLA, volitelný potah JABA PUR.

Výška v potahu: cca 7 cm

Potahy matrace

Mirabella - Klasická tkaná textilie s dětskými motivy. Přírodní materiál s dobrou absorpcí tělesné vlhkosti a praktickou údržbou. Možnost praní až na 60 °C. Je možno si zvolit ze 4 designů: Green, Blue, Pink a Yellow.

JABBA PUR - Speciální dětská potahová tkanina s PUR membránou, která je voděodolná ale paropropustná. Moderní textilie opatřená PUR membránou nepropustnou pro vodu, ale vysoce prodyšnou pro páru. Aktivně tak podporuje cirkulaci vzduchu v matraci, aniž by došlo ke vsáknutí tekutin do jádra lůžka (vysoce odolná vůči působení potu a moči). Membrána je vyrobena bez PVC a splňuje vysoké nároky na hygienu.

Dodací lhůta

Dodací lhůta se pohybuje okolo 3 týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: