Zboží české výroby

Ahorn LOGO KRUH Cervena

Firma AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů, matrací, anatomických polštářů a postelí.

Historie firmy se váže k roku 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů v garáži. V roce 1998 byla výroba přesunuta do Vlkoše u Kyjova, kde firma působí doposud. Společnost Ahorn CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku a dnes je největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu. Firma je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. V roce 2014 firma Ahorn úspěšně zahájila vlastní výrobu matrací a anatomických polštářů. V roce 2016 začala vyrábět postele z lamina.


Nabízí široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení.
Poradí si s výrobky standardními i atypickými. Ročně vyrobí cca 140 000 ks roštů. Sortiment dodává specializovaným prodejnám nábytku, obchodním řetězcům a výrobcům nábytku, zejména do zemí střední Evropy.

 Kde a jak vznikají výrobky Ahorn

Český výrobce nábytku - postelí, nočních stolků a komod. Své výrobky vyrábí z bukového masivu s možností moření do odstínu – přírodního, třešňového, tabáku, calvádosu, ořechu, čokolády, wenge a do odstínu bílého nebo sytě bílého s možností volby povrchové úpravy olejem, který nádherně zvýraňuje kresbu dřeva nebo lakem. Barevné provedení olejem nebo laekm jsou velmi podobného odstínu. 

U postelí lze libovolně kombinovat doplňky – noční stolky, komody a úložné prostory. Velkou výhodou je výška lehací plochy kdy horní hrana postranice je ve výši 50 cm. Tato výška spolu s výškou matrace Vám zaručuje pohodlné ulehání a vstávání z lůžka. Další velkou výhodou je i zakulacení horní hrany postranic postele do rádiusu R10 pro vaše pohodlí při sezení a vstávání z lůžka.

 

Dadka je český výrobce tvořící kolekce exclusivního bytového a hotelového textilu pod chráněnou originální značkou „DADKA VRACOV“. Všechny základní materiály jsou vysoké kvality, opatřeny zravotními a jakostními certifikáty. Celá kolekce je určena pro speciální prodejny bytového textilu a vybavení hotelů, penzionů, zdravotních a lázeňských zařízení.

Výrobní program tvoří :
- Ložní prádlo (povlečení) : bavlna, krep, flanel, damašek, satén, atlas grádl
- Prostěradla : froté, jersey, plachty
- Prošívané přikrývky a polštáře : kategorie Standart, Lux, Supra Lux, Exclusive, Aloe Vera
- Doplňkové výrobky : matracové chrániče